Через російські обстріли ситуація зі світлом та теплом в оселях українців може ускладнитися.
Якщо РФ продовжить обстрілювати інфраструктуру України, відключення світла почнуть відбуватися частіше і на довший період. Про це заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram.
За його словами, від початку повномасштабної війни в українські підстанції влучила вже понад тисяча російських ракет та безпілотників.
Такі удари на порозі зими ставлять під загрозу не лише електропостачання, а й тепло, водопостачання, зв’язок і транспорт.
Від атак росіян вже постраждали всі теплові, гідроелектростанції та ключові підстанції, що передають енергію від генерації до споживачів. За словами Шмигаля, деякі підстанції окупанти обстрілювали до восьми разів.
“Якщо обстріли продовжаться, кількість і тривалість відключень може збільшитися. Ми відновлюємо одразу все, що можемо. Але наступні хвилі спричиняють нові руйнування. Відповідно, відключення світла – і планові, і аварійні – можуть стати частішими та довшими”, – припустив Шмигаль.







