Окупанти замінували близько 170 тис. кв. км української зерні. На піку ми мали 300 тис. кв. км небезпечної для життя території.
Росіяни залишають після себе тисячі мін і боєприпасів, повідомив президент України Володимир Зеленський під час традиційного вечірнього відеозвернення.
Президент наголосив на обов’язковості розмінування деокупованих територій.
“Ми повинні за роки зробити те, що десь в світі могло відбуватися десятиліттями”, – сказав Зеленський.
Він розповів, що завдяки допомозі людей через платформу United24, українські сапери придбали машину для розмінування ArmTrek400. Вона за годину проходить півтора гектари, повністю очищуючи територію від мін.







