В понеділок, 7 листопада, в Києві та семи областях відключатимуть світло не за графіком.
Укренерго прогнозує дефіцит в енергосистемі. Тому компанія надала обсяги для обмеження електропостачання для споживачів у м. Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській, Полтавській областях, йдеться у повідомленні Укренерго.
“В цих регіонах мережа зазнала найбільших пошкоджень. Для стабільної та збалансованої роботи енергосистеми треба скоротити споживання на 30%”, – повідомляє компанія.
З 6.00 і до кінця доби будуть введені в дію графіки планових обмежень.
Окрім того, обленерго можуть проводити екстрені обмеження споживання, застосовуючи графіки аварійних відключень. Такі заходи необхідні, щоб уникнути дефіциту та не допустити перенавантаження високовольтної інфраструктури.







