В Україні без світла залишаються понад 4,5 млн споживачів.
Найбільше – у Києві та Київській області. Про це сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні.
“Станом на цей вечір у Києві і шести областях тривають стабілізаційні відключення електрики. Без світла понад 4,5 млн споживачів. Найбільше зараз – у Києві та Київській області. Дійсно складно”, – заявив президент.
Зеленський сказав, що провів кілька спеціальних нарад з урядовцями, представниками енергетичних компаній і вертикалі обласних адміністрацій.
“Щодо вірогідних варіантів ситуації в енергетиці. Детально розглядаємо кожен сценарій і готуємо відповідні дії”, – повідомив.
“Хоч би чого хотіли терористи, хоч би чого домагалися, ми маємо пройти цю зиму й бути навесні ще сильнішими, ніж зараз. Бути ще більше готовими до звільнення всієї нашої території, ніж зараз”, – звернувся президент.







