У випадку подальших обстрілів об’єктів енергетичної інфраструктури може бути повне вимкнення електроенергії та опалення.
Це може тривати тижнями, сказав голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба в інтерв’ю “Громадському”.
“Після 10 жовтня ситуація серйозно змінилася, російська армія почала цілеспрямовано руйнувати нашу енергетичну інфраструктуру, яка є критичною. Ми розуміємо, що Київщина знову стає форпостом міста Києва. Б’ють сюди безпосередньо для того, щоб світла не було в самому Києві”, – сказав він.
Важко передбачити умови ураження. Якщо для відновлення пошкодження потрібно буде два тижні, то цей час потрібно протриматися.
“Тобто є реальна загроза, що ми на термін до двох тижнів можемо опинитися без світла. І ми вже готуємося до цього. Якщо будуть інші пошкодження, то процес ремонту може потребувати й більше часу або менше”, – уточнив Кулеба.
У Київській області розмістили 750 стаціонарних пунктів обігріву. Там є генератори, їжа й запаси води.







