Російські окупанти розмістили свої системи радіоелектронної боротьби на даху одного з енергоблоків Запорізької атомної електростанції.
На промисловій зоні ЗАЕС розміщено чергову зміну окупантів, повідомило Головне управління розвідки Міноборони України.
“На даху п’ятого енергоблока встановлено обладнання РЕБ для боротьби з засобами аеророзвідки. На промисловій зоні ЗАЕС розміщено чергову зміну окупантів. Командний склад розосереджений містом і проживає в квартирах місцевих жителів, що виїхали”, – розповідають у ГУР.
Також там зазначають, що росіяни мають намір анулювати перепустки українського зразка та змушують українських співробітників станції підписувати контракт з Росатомом.
“Окупанти виставили умову ліцензованим співробітникам оперативної зміни Запорізької атомної електростанції, що до 2 листопада вони мають визначитися щодо підписання або відмови від контракту з Росатомом. Іншим працівникам ЗАЕС виставлено термін – до 1 грудня. Найближчим часом будуть анульовані перепустки на станцію українського зразка. Інженерно-технічних працівників станції на робочі місця не допускають. Доступ мають лише оперативні працівники (зміна управління)” – кажуть розвідники.
У ГУР додають, що в Енергодар прибули кадировці, вони здійснюють патрулювання.
“Зв’язок у місті практично відсутній, переміщення доцільно проводити з 09:00 до 15:00. Після 15 години зростає ймовірність потрапити під фільтраційні заходи”, – наголошують розвідники.







