Окупанти примусово переміщують цивільних на окупованій Херсонщині. Щоб люди виїжджали – їх залякують, поширюючи інформацію про підрив греблі Каховської гідроелектростанції.
Місцеве ж населення позбавлене засобів комунікації, ідеться у вечірньому зведення Генерального штабу Збройних сил України.
“Російську окупаційну адміністрацію Херсона перемістили до Скадовська”, – повідомили у Генштабі.
На фронті ж противник зазнає значних утрат у боях. Намагається їх компенсувати мобілізованими, повідомило командування.
“З тими, хто відмовляється брати участь у бойових діях, проводять “роботу” працівники ФСБ Російської Федерації”, – ідеться у зведенні.







