Російські окупанти продовжують програму примусової депортації українців з тимчасово захопленої Херсонщини.
При цьому ворог збільшує масштаби. Про це повідомив перший заступник голови Херсонської обласної ради Юрій Соболевський у Telegram.
“Орки продовжують програму депортації українців із Херсонщини, збільшуючи масштаби. Тепер “заходи” дійшли до жителів до Нової Каховки, Каховки, Горностаївки, Великої Лепетихи, Верхнього Рогачика, Голої Пристані та Олешків. Концентрація воєнних злочинів просто захмарна. Страх знищення штовхає окупантів на божевільні кроки”, – написав він.







