Для додаткового захисту Києва нині удосконалюється система оборонних рубежів, районів та позицій міста.
Суттєво також удосконалюють протиповітряну оборону столиці. Про це в інтерв′ю “НВ” розповів новопризначений голова Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.
Аби не коригувати дії ворога, точних цифр він не називає. Але каже, що активізовано роботу із забезпечення частин і підрозділів, задіяних в обороні міста.
“Удосконалюється система оборонних рубежів, районів та позицій, облаштовані різного роду загородження, включаючи мінно-вибухові. Створена система вогневого ураження. Суттєво удосконалюється система протиповітряної оборони. Всі комунальні служби міста готові виконувати свої завдання”, ‒ сказав Попко.
За його словами, росіяни не відмовляються від бажання захопити Київ. Але українські військові “готові до будь-яких дій із боку противника”.







