Від 26 жовтня оплата за проїзд банківською карткою працює на всіх видах комунального громадського транспорту Києва, на всіх його маршрутах.
Для оплати проїзду достатньо прикласти банківську картку або ґаджет із функцією безконтактної оплати до валідатора. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко в Telegram.
“Підключення маршрутів наземного транспорту розпочали 10 днів тому. І вже скрізь все працює”, – написав він.
Кличко також нагадав, що сервіс дозволяє користуватися також і застосунком “Київ Цифровий”, і “Карткою киянина”.
“Вартість разової поїздки при оплаті банківською карткою – 8 гривень. Якщо у вас є право на безкоштовний проїзд, на вашій “Картці киянина” повинна бути підключена та активована відповідна пільга”, – додав Кличко.







