Російські окупанти обладнують оборонні рубежі на лівому березі Дніпра.
Загарбники обмежують право вільного пересування, повідомляє Генштаб у зведенні.
“Місцевим жителям населеного пункту Першотравневе Харківської області заборонено залишати селище”, – йдеться у повідомленні.
Росіяни поповнюють бойові втрати. Приватні військові кампанії вербують увʼязнених у Брянську та Брянській області.
Підтвердили результати вогневого ураження противника протягом останніх днів. У Коржовому та Миколаївці Луганської області втрати окупантів становили до 60 осіб померлими. Не менше 10 з них – офіцери.







