У Луцьку 22 жовтня прогриміли вибухи. “Прильоти” були в об’єкт енергетики.
Інформацію про влучання підтвердив міський голова Ігор Поліщук. У Telegram він терміново звернувся до містян.
“Відсутня електроенергія в частині міста. Зробіть запаси води. На місці працюють рятувальники. Деталі згодом”, – зазначив Поліщук.
Міський голова також уточнив, що ударною хвилею пошкоджено приватний будинок. Одна цивільна людина отримала опіки.
За попередньою інформацією, загиблих немає.
У Ковелі на Волині сьогодні також чули вибухи. Там теж зникла електроенергія, повідомив міський голова Ігор Чайка.
“Ковельчани! Зберігаймо спокій, лишаймося в укриттях до сигналу відбою! Дуже прошу не ігнорувати сигнали тривоги ні зараз, ні в подальшому! Не фотографуйте ні знімайте на відео роботу ППО чи результати прильотів ракет! Запасіться водою та зарядіть всі пристрої доти, доки знову відновлять подачу електроенергії! Всі аварійні служби в місті вже працюють Відновлювальні роботи проводяться”, – написав Чайка у Facebook.







