У четвер, 20 жовтня, у Києві розпочинається опалювальний сезон.
Усі будівлі, за технологічним графіком, розпочнуть підключати до системи теплопостачання. Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко в Telegram.
“В складних умовах воєнного стану в Києві здійснили всі необхідні підготовчі роботи. Комунальні служби працюють у посиленому режимі, розуміючи, яким складним буде цей опалювальний сезон. Бо ворог цілить в об’єкти критичної інфраструктури, намагається залишити українців без життєво необхідних послуг”, – написав міський голова.
Кличко повідомив, що місто збільшило на 10% чисельність аварійно-рятувальних служб, придбало додаткову техніку та матеріали.
“Рішення про старт опалювального сезону ми ухвалили, виходячи насамперед з погодних умов. Поступове похолодання та низьку температуру вночі”, – зазначив він.
Він наголосив, що також важливим чинником для початку опалювального сезону є необхідність економити електроенергію, щоб кияни не вмикали електрообігрівачі та кондиціонери і не перевантажували систему електропостачання.
“Заклади соціальної сфери ми розпочали підключати раніше – за індивідуальними заявками. Крім того, багато з них оснащені індивідуальними теплопунктами, що дозволяє дистанційно регулювати подачу тепла та використовувати його раціонально”, – додав Кличко.







