Українська енергетична система витримала атаку Росії.
Лише за перші три дні цього тижня було до 130 ударів та дронів-камікадзе. Про це написав прем’єр-міністр Денис Шмигаль у Facebook.
“Агресор прагнув залякати українців та паралізувати енергетику держави. Своєї мети він не досяг. Україна була готова до такого сценарію. Ми мобілізували зусилля для екстрених ремонтних робіт, відновили електропостачання в 4 тис. населених пунктів”, – вказав він.
Українці добровільно зменшивши споживання електроенергії в середньому на 10%.
“Розраховуємо, що найближчими днями зранку та ввечері українці також утримаються від надмірного споживання електроенергії”, – додав Шмигаль.







