Працівників захопленої Запорізької АЕС залякують скороченнями.
Від них вимагають підписати трудові договори з Росатомом, сказав анонімний працівник станції у коментарі “Суспільному”.
“На збори прийшли представники Росатома. Вони повідомили, що тих, хто відмовиться підписувати нові договори, скоротять. Тим, хто договори підпише, обіцяють зарплати вищі української у півтора-два рази і підйомні”, – сказав він
Поки не вимагають російський паспорт для подачі заяви на оформлення нового трудового договору. Промисловому персоналу дали час на роздуми до 3 листопада.
“Тим, хто не перейде на нові договори, заблокують перепустки”, – додав співробітник.
Більшість працівників відмовляються підписувати нові договори.







