По всій Україні стабілізували електропостачання після ракетного обстрілу 10-12 жовтня.
Графік примусових обмежень споживачів вчора вже не застосовувався, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду.
“Спасибі українським енергетикам за їх професіоналізм і мужність”, – сказав він.
Але зараз пропускна здатність магістральних енергетичних мереж знижена через численні руйнування.
“Енергетикам потрібен час для відновлення надійності енергопостачання споживачів. Протягом цього часу критично необхідно знижувати навантаження на мережі для уникнення аварій. Тому актуальним залишається заклик добровільно або свідомо зменшити споживання протягом дня та особливо в ранковий і вечірній піки споживання”, – повідомив Шмигаль.
Кабмін сьогодні виділив 300 млн грн Київської області та 57 млн грн Сумської області на відновлення постраждалої інфраструктури.







