Завдяки тому, що українці вчора дослухалися й обмежили споживання електрики у пікові години, вдалося зберегти десяту частину енергії в країні.
Сьогодні і найближчим часом варто це робити також. Про це сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні.
“Дякую всім українцям, які вчора дослухалися й обмежили власне споживання електрики у пікові години – із 17-ї до 22-ї. Завдяки нашій із вами сумлінності вдалося зберегти у середньому по країні десяту частину енергії, що дало змогу системі працювати стабільніше”, – заявив президент.
Зеленський назвав мету – берегти чверть електрики у пікові години.
“Будь ласка, переносьте споживання енергії технікою, що потребує багато електрики, на інші години доби. Це нескладно для окремої людини, і це дає великий результат у межах всієї нашої країни”, – звернувся Зеленський.







