Генштаб ЗСУ готовий “гідно зустріти” мобілізованих росіян.
150 тис. окупантів збираються відправити для поповнення окупаційних частин. Міністр оборони Олексій Резніков сказав про це під час пресконференції Forbes “Без рожевих окулярів. Бізнес і держава під час війни”.
“Наступні 150 тисяч вони готуватимуть усе-таки два-три місяці, а далі вже ухвалюватимуть рішення, як використовувати”, – сказав Резніков.
Він додав, що Росія вже втратила понад 60 тис. осіб убитими. До цієї цифри треба додати ще вдвічі-втричі більші втрати пораненими.
При цьому мобілізованих окупантів потрібно ще одягти, нагодувати, і озброїти.
На цьому етапі Україна потребує більше військової допомоги від міжнародних партнерів. Потрібна зброя та боєприпаси. Резніков нагадав про черговий “Рамштайн”, який відбудеться наступного тижня в Брюсселі.
“Нам дуже аплодують за дві наші контрнаступальні операції і хочуть під це надавати нам підтримку”, – зауважив він.
Україна також нарощує випуск необхідного озброєння та боєприпасів, аби якнайшвидше звільнити свої території.







