Українцям потрібно економити електроенергію і змістити її споживання на нічний час доби, оскільки опалювальний сезон 2022-2023 років буде найскладнішим в українській історії.
Енергосистема України взимку буде працювати з максимальним навантаженням, позаяк Запорізька атомна електростанція тимчасово контролюється окупантами, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.
Зараз кожен українець може допомогти енергетичній безпеці держави, наприклад, перемістивши промислове і побутове споживання електрики на нічний час. Це допоможе країні пройти опалювальний сезон з невеликими втратами.
“Дуже важливо також, по можливості, своєчасно оплачувати отримані комунальні послуги”, – додав прем’єр.







