У Херсонській області у російських окупантів великі втрати.
Вони вантажівками звозять тіла військових. У Новій Каховці зафіксували друге масове поховання військових, каже радник голови Херсонської обласної військової адміністрації Сергій Хлань.
Росіяни не знають, що робити з пораненими. Лікарні вже забиті. Через це буває, що ховають ще живих росіян.
“Вони привозять камазами трупи своїх, закопують їх масово. Разом з ними з’являються і поранені військові. Вони їх теж закопують. Вони нелюди і до своїх, і до всіх інших”, – підсумував Хлань.







