Українські воїни записали відео з міста Балаклія у Харківській області.
Відео опублікував президент Володимир Зеленський.
“Все на своїх місцях. Прапор України у вільному українському місті під вільним українським небом! Дякую! Пишаюся! Бережіть себе! До перемоги! Слава Україні!”, – заявив глава держави.
На відео воїни зі спеціального підрозділу Головного управління розвідки “Kraken” передають вітання з міста.
“Пане президенте, пане головнокомандувач, місто Балаклія Харківської області взято під контроль. Наказ виконано. Російські окупаційні війська відійшли. Спецпідрозділ Головного управління розвідки “Kraken”. Сьогодні 8 вересня, 16.00. Слава Україні!”, – звертаються воїни.







