У Києві зранку 5 вересня знову у повітрі чути їдкий дим.
Пояснюють смог масштабними пожежами на торф’яниках. Зокрема, на 8:00 гасять вогонь біля двох сіл Київщини, повідомили у ГУ ДСНС в області.
Рятувальники кажуть, що тримають ситуаціюіз торф’яними пожежами під контролем.

“Станом на 08:00 триває ліквідація торф’яних пожеж поблизу села Соснівка Вишгородського району та біля села Перше Травня Броварського району”, – йдеться у повідомленні.
Пожежники закликають при виявленні нових осередків загоряння торфовищ негайно повідомляти Службу порятунку за номером 101.
Підтверджують загоряння торф’яників й у Київській міській держадміністрації. Там радять киянам зачиняти вікна вдома. Крім того, за можливості, не варто перебувати на вулиці. Потрібно пити багато води. А якщо є очищувач повітря, увімкнути його на максимум.







