Українські захисники продовжують знищувати російських загарбників та ворожу техніку.
Нашими ракетно-артилерійськими підрозділами продовжено виконання вогневих завдань, в тому числі й по районах зосередження живої сили, зброї та техніки ворога. Про це повідомляє Оперативно-тактичне угруповання “Південь” у Facebook.
“Результатом є зменшення потужності ворожих військ на 22 рашисти, один танк, гаубицю 122-го калібру та дві – 152-го “Мста-Б”, дві одиниці авто-бронетехніки. Взято як трофеїв п’ять одиниць ворожої броньованої техніки та зенітну установку”, – ідеться у повідомленні.
Корабельне угруповання ворожого флоту тримає напоготові два ракетоносії, споряджені 16 ракетами типу “Калібр”, штормова погода змушує їх укриватися ближче до пунктів базування вздовж кримського узбережжя.
“Водночас штормове море підвищує й мінну загрозу, оскільки зірвані з кріплення вони можуть опинитися в прибережній зоні”, – попередили у командуванні.







