Посольство Сполучених Штатів в офіційній заяві закликає своїх громадян негайно покинути Україну.
Це пов’язано із підвищеною загрозою ракетних ударів. Про це йдеться в заяві посольства США в Україні, опублікованій 23 серпня.
“Держдепартамент володіє інформацією, що Росія нарощує зусилля для завдання ударів по цивільній інфраструктурі України та урядових об’єктах найближчими днями. Російські удари по Україні становлять постійну загрозу для мирних жителів та цивільної інфраструктури”, – зазначили на сайті посольства.
В установі радять виїжджати приватним наземним транспортом, якщо це безпечно.
“Посольство США закликає американських громадян покинути Україну зараз, використовуючи доступні приватні варіанти наземного транспорту, якщо це безпечно”, – наголосили в заяві.







