У Нижньогородській області Росії фактично зірвалося формування танкового батальйону, яке триває з початку липня.
З необхідних 160 осіб контракт підписали близько 30, повідомляє Головне управління розвідки.
“Для більшої вмотивованості керівництво області обіцяє виплачувати з 1 вересня щомісячну фінансову допомогу у розмірі 10 тис. рублів сім’ям “добровольців-контрактників”, у яких діти навчаються у 10-11 класах середніх загальноосвітніх шкіл. Втім, це не спричинило значного притоку бажаючих відправитись на війну”, – йдеться у повідомленні.
У Росії створили нову мобілізаційну систему. Передбачає заходи за територіальним принципом. У регіонах формуються підрозділи, які фінансуються коштом місцевого бюджету.
“В зону особливої уваги “рекрутерів” потрапляють, в першу чергу, представники “малих народів” та найбідніше населення. Згідно з соціальними дослідженнями, саме ці категорії мають найбільший “протестний потенціал” через погіршення соціально-економічної ситуації”, – додали у розвідці.







