За 20 днів, відколи запрацював так званий “зелений зерновий коридор”, із морських портів України вивезли 670 тис. т агропродукції.
Загалом вийшло 27 суден, повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України.
“Україна дотримується своїх зобов’язань перед світом у боротьбі з глобальним голодом. Дякуємо союзникам за виконання безпекових гарантій в Чорному морі”, – йдеться у повідомленні.
Нині на завантаження до українських портів зайшли ще 18 суден. Окрім того, ще розглядають 40 заявок на захід до портів.
У Мінінфраструктури показали процес завантаження судна, що прямуватиме до північної Африки.







