Окупанти вкотре обстріляли з артилерії райони Кам’янської Слободи Чернігівської області та Ходиного Сумської області.
Гатили з артилерії також по Харківській області, повідомив Генштаб Збройних сил України вранці 16 серпня.
“На Харківському напрямку противник залучив ствольну та реактивну артилерію для вогневого впливу неподалік Костянтинівки, Ртищівки, Соснівки, Питомника та Руських Тишків”, – йдеться в повідомленні.
На Сіверському напрямку Росія продовжує утримувати підрозділи своїх збройних сил в прикордонних районах Брянської та Курської областей. Мета ворога – сковування дій українських захисників, додали в Генштабі.
На Волинському та Поліському напрямках обстановка без суттєвих змін.
“Відзначається проведення тренування зі зв’язку генерального штабу збройних сил Республіки Білорусь. Зберігається загроза завдання противником ракетних та авіаційних ударів з території цієї країни”, – додали у зведенні.







