У Київській області російські загарбники під час бойових дій пошкодили 209 закладів освіти.
11 шкіл зруйнували повністю. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба в Telegram.
“52 – потребують капітального ремонту, 146 – підлягають поточному ремонту”, – ідеться в повідомленні.
На відновлення інфраструктури у Київській області у квітні з резервного фонду держбюджету виділили 400 млн грн. Частину з них використовують для відбудови освітніх закладів.
“Поточний ремонт уже завершили в трьох школах Бучанського району”, – зазначив Кулеба.







