У тимчасово захопленому російськими окупантами Маріуполі Донецької області продовжують фіксувати рух ворожої військової техніки.
Вчора через місто у бік Запорізької області пройшла велика колона військової техніки до 100 одиниць, повідомив 16 липня радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко в Telegram.
“У колоні на тягачах помічено БМД-4, які частина людей сприйняла за танки. Також велика кількість бронетранспортерів”, – ідеться у повідомленні.
Окрім того, у прикордонних із Запорізькою областю селах Нікольського та Мангушського районів оселилася велика кількість російських солдатів, яких завезли КамАЗами. Розселяються вони переважно у приміщеннях шкіл. Місцеві повідомляють, що абсолютна більшість окупантів – юнаки. Деякі у розмовах кажуть, що служать за призовом.
“З урахуванням заяви міністра оборони РФ Сергія Шойгу про посилення наступу по всім напрямках, сподіваємося на швидке перетворення окупантів на добриво”, – написав Андрющенко.







