За минулу добу на Луганщині росіянам не вдалося просунутися далі.
Українські військові підірвали чергові склади в глибокому тилу ворога. Про це в ефірі інформаційного телемарафону повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.
На Донецькому напрямку російські загарбники втратили майже 20 танків.
За словами Гайдая, окупанти декілька разів заходили у Білогорівку Сіверськодонецького району, але Збройні сили України їх щоразу вибивали. Зараз там тривають інтенсивні бойові дії.
Крім того, окупанти намагаються провести електропостачання до Лисичанська аж із Луганська. Централізоване водопостачання їм відновити не вдасться, зазначив глава Луганської ОВА.
“Сіверськодонецьк так само без комунікацій – на місто очікує комунальний колапс. На відновлення інфраструктури цих двох міст знадобляться сотні мільярдів гривень”, – додав Гайдай.







