Російські окупанти взяли оперативну паузу через успішні удари Збройних сил України по їхніх складах.
Загарбники також перегруповуються, каже радник міністра внутрішніх справ Ростислав Смирнов, передає “24 канал”.
“По-перше, вони зараз думають, як далі рухатися, тому що раніше їх кінцева точка була зрозуміла. Вони хотіли дійти до кінця Луганської області. Ми це повинні розуміти. А по-друге, зараз лінія фронту практично рівна. Нею рухатися набагато складніше, ніж коли знаходишся в оточенні з трьох різних сторін”, – сказав він.
По озброєнню у росіян все одно був паритет. Але знищення складів з боєприпасами ускладнює логістику і зберігання, додав Смирнов.







