Україна отримує недостатньо допомоги, щоб мати паритет із ворогом у важкому озброєнні.
Нас чекає дуже складна війна. Про це заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони України Олексій Данілов у Twitter.
Він наголосив, що крім нас нашу країну ніхто не захищатиме.
“Вдячні усім нашим партнерам і сподіваємось, паритету буде досягнуто”, – написав Данілов.







