У Києві поліція вилучила товар російського виробництва на понад 9,5 млн грн.
В одному зі складів виявили продукція підприємства, яке зареєстроване на території РФ, повідомляє Національна поліція.
Вилучили понад 46 тис. м.кв. товару зі скла російського виробництва. Конфіскували також два причепи з напівпричепами, які належать підприємству з Білорусі.
Зараз вирішують питання про накладення арешту та передачу майна Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

Скло можуть використати для відновлення Ірпеня, Бучі та інших постраждалих населених пунктів.







