Львівська область готується до ймовірного вторгнення з Білорусі.
Налагоджують співпрацю між військовими й правоохоронцями, каже перший заступник очільника Львівської військово-цивільної адміністрації Андрій Годик на брифінгу.
Покращують взаємодію із сусідніми областями, зокрема з Волинською.
“Наше завдання – бути готовими до всього. І ми готові. Але передусім треба бути готовими до посилення ракетних та авіаційних ударів з північного напрямку”, – сказав Годик.
На Львівщині також споруджують додаткові оборонні й інженерні мережі.







