За добу російські окупанти на Донеччині обстріляли 16 населених пунктів.
Росіяни вбили та поранили мирних жителів, повідомила 21 червня Національна поліція в Telegram.
“Поліція Донеччини задокументувала 23 воєнні злочини Росії. Окупанти обстріляли міста Авдіївка, Мирноград, Гірник, Курахове, Бахмут, Торецьк, Дружківка, Сіверськ, селища міського типу Желанне, Курахівка, Гостре, Нью-Йорк, а також села Опитне, Резніківка, Тоненьке та Біла Гора”, – ідеться у повідомленні.
Росіяни били з авіації, зенітно-ракетних комплексів “С-300”, реактивних систем “Торнадо-С” і “Ураган”, артилерії та танків. Окупанти також застосовували касетні снаряди.
“Руйнувань зазнали 54 цивільні об’єкти – 41 житловий будинок, 10 із них багатоквартирні, дошкільний навчальний заклад, ферма, шахта, заводи, виправна колонія тощо”, – додають у Нацполіції.











