У Києві з ранку понеділка, 20 червня, відновлять автомобільний рух мостами Метро і Патона.
Про це повідомив мер Віталій Кличко.
Тож для автосполучення між лівим і правим берегами столиці працюватимуть Дарницький, Північний, Південний, міст Метро і Патона.
Про організацію роботи громадського транспорту міська влада повідомить додатково.
“Закликаю водіїв дотримуватися ПДР, швидкісного режиму, а також надавати перевагу каретам швидкої, авто поліції, рятувальників та автомобілям з гуманітарним вантажем”, – звернувся мер.







