Служба безпеки України заблокувала у Києві IT-компанію, яка допомагала окупаційним адміністраціям на Донбасі.
Вони розробляли для них програмне забезпечення. Про це повідомляє СБУ у Telegram.
Відомо, що співробітники компанія постачали нелегальну програму ворогу для збору комунальних платежів. Одержані кошти окупанти напрявляли на фінансування терористів із так званих ДНР та ЛНР, які беруть участь у повномасштабній війні проти України.
За допомогою програми загарбники перерахували бойовикам понад 10 млн у гривневому еквіваленті.
Незаконний бізнес організувала керівниця компанії, яка уклала договорили з окупаційними адміністраціями. Загалом над створенням програм працювали понад 10 працівників.
Для маскування їх розташували у різних регіонах. Зокрема, на тимчасово окупованих територіях.
“Серед основних “замовників” послуг були захоплені окупантами підприємства і установи газо- та водопостачання”, – йдеться у повідомленні.







