На Донеччині за добу російські окупанти обстріляли вісім населених пунктів.
Є вбиті й поранені мирні жителі, повідомила 14 червня Національна поліція.
“Рашисти били крилатими ракетами, реактивними системами “Град”, “Ураган”, “Смерч”, артилерією та танками. Руйнувань зазнали 60 цивільних об’єктів – 40 житлових будинків, зокрема, дев’ять багатоквартирних, склад гуманітарної допомоги, школа, центр первинної медичної допомоги, дитячий садок, стадіон, стоматологія, готель, кафе, магазини, гаражі та господарські споруди”, – ідеться у повідомленні.

Окупанти обстріляли Авдіївку, Бахмут, Добропілля, Тоненьке, Новоселівку Першу, Нетайлове, Курахівку та Нью-Йорк. Тричі ворог вдарив по Авдіївці “Градами” з магнієвими запалювальними елементами. А вночі постраждало Добропілля. Росіяни випустили по місту надзвукову крилату протикорабельну ракету Х-22 “Буря” повітряного базування великої дальності.







