Кияни знову можуть записатись до ЦНАПу через застосунок “Київ Цифровий”. Через війну – запис до центру надання адміністративних послуг призупиняли. Про відновлення онлайн-реєстрації повідомили в КМДА.
Щоби отримати запрошення на прийом у ЦНАП – необхідно подати заявку в робочий час – із 09:00 до 18:00. Заявки у застосунку оформлюються з понеділка по п’ятницю,
Щоб оформити запис, потрібно перейти в розділ “Адміністративні послуги”, вибрати ЦНАП, послугу, час та отримати номер у черзі.







