Російські окупанти готують “живий щит” із маріупольців.
Надійшла інформація від містян про початок фортифікаційно-будівельних робіт між ринком Азовський та будівлею колишнього супермаркету “OBI”, розповів радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram.
Пізніше окупаційна влада почала анонсувати, що це будівництво “модульних будинків для безхатніх маріупольців”.

За словами Андрющенка, ці інформацію перевірили, зокрема, й у джерелах, наближених до окупантів.
“Дійсно окупаційна влада планує будівництво швидкомонтованих багатоквартирних будинків за технологією, схожою на зведення торговельних центрів типу “Метро”, – підтвердив Андрющенко.
Але він зауважив, що недалеко від цих будинків росіяни готують лінію оборони, зокрема, й окопують важку техніку. Таке розташування фортифікацій унеможливлює завдання ударів артилерії по укріпленнях окупантів, додав Андрющенко.







