Жителів Слов’янська та Бахмута просять евакуюватися і не чекати, доки бойові дії дійдуть до домівок.
Будуть евакуюєвати всіх охочих, навіть під ворожими обстрілами, повідомив голова Донецької військової адміністрації Павло Кириленко в ефірі телемарафону.
“У соцмережах поширюють інформацію, начебто при загостренні бойових дій буде заборонена евакуація зі Слов’янська та Бахмута. Це — відверта брехня”, – заявив він.
Він закликав евакуюватись і не чекати, поки бойові дії ійдуть до дому.
“Важливо, щоб евакуація була своєчасною. Кожен виїзд під обстрілами — це загроза не тільки для тих, хто виїжджає, але й для тих, хто вивозить”, – сказав Кириленко.







