Українські захисники укріплюють Київ.
Одну з таких оборонних позицій відвідав голова Київської міської військової адміністрації Микола Жирнов. Про це повідомляє Telegram КМВА.
У разі повторного штурму столиці ворогом уникнути пошкоджень не вдасться. Однак перший рубіж оборони Києва обладнують на великій відстані від міста, щоб насамперед загарбники не могли застосувати артилерію.
“До зустрічі з ворогом потрібно бути готовим, навіть якщо такий сценарій здається неможливим”, – ідеться в повідомленні.







