Російські загарбники ведуть наступальні дії на Донецькому напрямку.
Зокрема, вони застосовують сили та засоби ракетних військ, артилерії та радіоелектронної боротьби. Про це повідомляє Генштаб ЗСУ у Facebook.
Крім того, терористи збільшили інтенсивність дій оперативно-тактичної та армійської авіації. На Лиманському напрямку ворог укріплює угруповання, застосовує штурмову авіацію поблизу Діброви та намагається закріпитися в районі Лиману.
Також загарбники намагаються покращити тактичне положення на Бахмутському напрямку. Вони наступають та штурмують Володимирівку, Василівку, Комишуваху та Миронівку за підтримки артилерії та мінометів.
Штурмові дії продовжуються і в області Сіверськодонецька, де тривають бойові дії. У районі Бобрового ворог зазнав втрат і відійшов на раніше зайняті позиції. Також терористи завдали штурмових авіаударів в районі Устинівки.
“На Авдіївському напрямку, за підтримки артилерії, противник намагався наступати в районах населених пунктів Кам’янка та Веселе, успіху не мав. На Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямках активних наступальних дій не проводив, здійснював обстріли цивільної інфраструктури по лінії зіткнення”, – йдеться у повідомленні.







