У ніч на 29 травня на території колишнього коксохімічного заводу в окупованому Донецьку спалахнула пожежа з подальшою детонацією боєприпасів.
Про це пише низка тамтешніх Telegram-каналів з посиланням на слова очевидців.
Жителі міста стверджують, що чули “хлопок”. Імовірною причиною займання на підприємстві могло стати попадання туди снарядів, пишуть в дописах.
Про постраждалих станом на зараз невідомо. Так звані правоохоронні органи ОРДО подію поки що не коментують.







