В Україні планується створити державну мережу АЗС.
Голова “Нафтогазу” Юрій Вітренко заявив, що на ринку “має з’явитися потужний державний гравець, до якого була б повна довіра як з боку держави, так і з боку людей – з розумінням, що ціни на цих заправках справедливі та чесні”, повідомив “УНІАН”.
За його словами, “Нафтогаз” має бути оператором національної мережі, щоб не було питання високої ціни.
“Коли є державний гравець із суттєвою часткою ринку – 15-20-30%, тобто не 100%, але й не 1%, тоді більше довіри, що споживачі мають можливість купувати за справедливою конкурентною ціною. Якщо мережа займає 30% ринку, це вже дає реальну альтернативу людям”, – сказав він.
Голова “Нафтогазу” вважає, що це змусить приватних операторів не піднімати ціни. Водночас він наголосив, що наявність АЗС у нинішніх умовах не означає наявність нафтопродуктів.







