Українці тріумфально виступили на етапі Кубка світу з веслування на каное та байдарках у чеському Рачице.
Наші спортсмени повертаються додому з трьома золотими, двома срібними й однією бронзовою медалями, повідомляє Федерація каное України.
У перший день українські веслувальники завоювали три нагороди.
Олег Боровик став бронзовим призером на дистанції 200 м. Олег Кухарик, Дмитро Даниленко, Ігор Трунов та Іван Семикін здобули “срібло” в байдарці-четвірці на 500 м. Людмила Лузан стала переможницею на дистанції 1000 м.
У другий день змагань українці здобули ще три медалі.
Ще одне “золото” на рахунку Людмили Лузан у каное-одинарці на 500 м. На першому місці також фінішували Олег Кухарик та Ігор Трунов у байдарках-двійках. А Андрій Рибачок та Анастасія Четверікова стали срібними призерами в каное-двійці.






