У Харкові відновлять роботу наземного транспорту. Запускають чотири трамвайні маршрути й вісім тролейбусних.
Громадський транспорт почне працювати з понеділка, повідомив міський голова Ігор Терехов у Telegram.
У місті паралельно відновлюють електролінії і тягові підстанції. Тож із часом відкриють більше маршрутів.
Запускають також 25 автобусних маршрутів.
“Розробляючи ці маршрути, ми постаралися зробити так, щоб із будь-якої точки міста харків’яни могли дістатися, куди їм потрібно”, – каже Терехов.
Трамваї, тролейбуси та автобуси працюватимуть з 7:00 до 19:00.
Перші два тижні проїзд комунальним громадським транспортом буде безплатним.







