Протягом минулої доби з Маріуполя депортували 373 людини, які знаходяться у фільтраційному таборі в Безимянне.
При цьому, під час попередніх трьох дніх, поки йшов штурм Азовсталі процес депортації окупанти фактично зупинили. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко у Telegram.
“Найогидніший факт – під прикриттям “журналістів” евакуйованих людей безсоромно допитують прямо в автобусах по дорозі від Азовсталі до Безимянного. Росіяни відверто незадоволені результатом, оскількі ніхто з блокадників Азов-Сталі навіть не натякає на “звірства Азову, нас тримали в заручниках” – глобальний провал пропаганди. Але сам факт допиту, бо інакше це не назвати, просто ще одне порушення в копілку військових злочинів Росії.
Найгірше, шо ми вимушені миритись з цим заради рятування всіх, хто залишається в заручниках в Маріуполі”, – написав радник мера Маріуполя.








