ЗСУ вчергове розбили російських загарбників у Чорнобаївці. Це вже сімнадцятий розгром ворога.
Про це повідомив радник голови ОП Олексій Арестович у Twitter.
“І, до речі, із 17-ою Чорнобаївкою”, – написав він.
ЗСУ вчергове розбили російських загарбників у Чорнобаївці. Це вже сімнадцятий розгром ворога.
Про це повідомив радник голови ОП Олексій Арестович у Twitter.
“І, до речі, із 17-ою Чорнобаївкою”, – написав він.