Відбувся черговий обмін полоненими.
Про це у четвер повідомила віцепрем’єрка Ірина Верещук.
“Сьогодні ми повертаємо додому 19 людей, з яких 10 військових (включаючи довх офіцерів) і дев’ятьох цивільних”, – заявила.
Серед звільнених є поранені.
“Тепер вони зможуть отримати повноцінне лікування та пройти курс реабілітації.
Принагідно дякую президенту Зеленському за постійну особисту залученість у процес обміну полоненими”, – повідомила.
Це шостий обмін полоненими з початку повномасштабної агресії Росії.
19 квітня з російського полону повернули 60 українських військових та 16 цивільних.







